Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

4. edycja KultURO Festiwal wystartowała!

Bezpłatne badania, warsztaty i konsultacje ze specjalistami, a do tego świetna, rockowa zabawa w gronie gwiazd polskiej estrady! Festiwal KultURO potrwa od 24 do 29 września, w Krakowie!

KultURO ratuje życie - w zeszłym roku udało nam się przebadać 300 osób. Wynik był piorunujący, bo aż u 40 pacjentów wykryto zmiany nowotworowe. To właśnie dlatego już po raz kolejny organizujemy aż pięciodniowe, bezpłatne konsultacje w ramach Dni Otwartych Katedry i Klinki Urologii. Po raz pierwszy zorganizujemy za to warsztaty i spotkanie Q&A dla pacjentów, bo zależy nam na pogłębieniu dialogu między lekarzami, a pacjentami. Na konsultacje obowiązują zapisy (w Klinice Urologii, pod nr 12 424 79 67).

Aby tradycji stało się zadość, kolejny raz organizujemy też Koncert Finałowy "EndoPower i Przyjaciele" z udziałem m. in. Olka Klepacza znanego z Formacji Nieżywych Schabuff, Janusza Grzywacza - lidera legendarnego Laboratorium, oraz samego Endopower, czyli zespołu, w którego składzie jest trzech profesorów urologii. Koncerty odbędą się w Muzeum Inżynierii Miejskiej (hala D - to zmiana w stosunku do zeszłego roku!) przy ul. św. Wawrzyńca 15, w sobotę 29 września br. od godz. 16:00.

Na wszystkie wydarzenia festiwalowe wydarzenia wstęp jest bezpłatny!

Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.