Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

AKTUALNOŚCI

04 października 2018

Festiwal KultURO - rockowe brzmienie po raz czwarty opanowało Kraków

Za nami kolejna edycja najbardzej rockowego Festiwalu promującego profilaktykę urologiczną na świecie - bezpłatne konsultacje, otwarte spotkania ze specjalistami, warsztaty dla pacjentów i finał w postaci koncertu w Muzeum Inżynierii Miejskiej bezwątpienia przejdą do historii.

24 wrzesnia 2018

4. edycja KultURO Festiwal wystartowała!

Bezpłatne badania, warsztaty i konsultacje ze specjalistami, a do tego świetna, rockowa zabawa w gronie gwiazd polskiej estrady! Festiwal KultURO potrwa od 24 do 29 września, w Krakowie!

21 wrzesnia 2018

Darmowe badania profilaktyczne także w Wieliczce!

Uzdrowisko Kopalnia Soli „Wieliczka” dołączyło do Festiwalu KultURO i wspiera profilaktykę urologiczną!

19 wrzesnia 2018

Nowa lokalizacja Koncertu Finałowego!

Już 29 września zapraszamy do Muzeum Inżynierii Miejskiej! Przenosimy sobotnie występy, będące tradycyjnym zwieńczeniem Festiwalu KultURO, do dobrze znanej wszystkim lokalizacji przy ul. św. Wawrzyńca w Krakowie.

07 wrzesnia 2018

Zapisy na Tydzień Otwarty Kliniki Urologii!

Klinika Urologii CM UJ po raz kolejny otwiera swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych profilaktyką chorób urologicznych. Zapisy na bezpłatne konsultacje startują 17 września! Zapraszamy!

05 wrzesnia 2018

KultURO oddaje głos pacjentom!

Festiwal KultURO to nie tylko koncerty i dobra zabawa, ale też Dni Otwarte Katedry i Kliniki Urologii CM UJ. W tym roku rozszerzamy ich ofertę i oprócz bezpłatnych badań, zapraszamy pacjentów wraz z całymi rodzinami na warsztaty i spotkania w formule "pytania i odpowiedzi", które poprowadzą najlepsi urolodzy.

28 sierpnia 2018

Zapraszamy na Tydzień Otwarty Katedry i Kliniki Urologii CM UJ

Klinika Urologii CM UJ po raz kolejny otwiera swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych profilaktyką chorób urologicznych. Od poniedziałku 24, do piątku 28 września organizatorzy zapraszają na otwarte warsztaty i spotkania dla pacjentów, a także bezpłatne porady specjalistów.

17 sierpnia 2018

Olek Klepacz gwiazdą Festiwalu Kulturo!

Żywiołowe wykonanie i organoleptyczna relacja Artysty z publicznością. Oryginalna, niepowtarzalna autorska forma wyrazu artystycznego. Koncert Olka Klepacza, wspomaganego przez formację OZD, zwiastuje najlepsze emocje!

14 sierpnia 2018

EndoPower nagrał swoje "Credo"

Początek sierpnia przyniósł 4-dniową sesję nagraniową, której owocem jest zestaw dziesięciu kompozycji utrzymanych w rockowym, energicznym brzmieniu, z którego doskonale znana jest grupa EndoPower.

Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

+48 883 304 433

Napisz do Nas

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.