Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

Darmowe badania profilaktyczne także w Wieliczce!

Z przyjemnością informujemy, że Uzdrowisko Kopalnia Soli "Wieliczka" dołączyła do Festiwalu KultURO i razem z nami wspiera działania na rzecz promowania profilaktyki urologicznej!

W dniach 25-28 września br. w budynku Uzdrowiska odbędą się bezpłatne badania laboratoryjne dla mężczyzn po 40 roku życia (PSA, badania ogólne moczu) oraz warsztaty fizjoterapeutyczne dla kobiet, dzięki którym uczestniczki poznają ćwiczenia na nietrzymanie moczu (NTM). 

Jak podkreślają specjaliści, regularne wykonywanie badań kontrolnych może uratować życie. Wykrycie choroby na wczesnym etapie rozwoju daje szanse na całkowite wyleczenie pacjenta. Według statystyk aż 13% nowotworów złośliwych stanowi rak prostaty, a co trzecia kobieta ma wstydliwy problem z nietrzymaniem moczu. 

Badania laboratoryjne dla mężczyzn będą się odbywały w godzinach 7.00-10.00. Decyduje kolejność zgłoszeń! Z kolei warsztaty fizjoterapeutyczne będą prowadzone w godzinach 10.00-14.00. Rejestracja ruszy 25 września i potrwa do zakończenia akcji, czyli 28 września. Można się zapisać osobiście w Uzdrowisku Kopalni Soli "Wieliczka" lub telefonicznie (12 278 73 83), w godzinach od 7.00 do 18.00.

Ilość miejsc ograniczona!Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.