Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

EndoPower nagrał swoje "Credo"

Początek sierpnia przyniósł 4-dniową sesję nagraniową, której owocem jest zestaw dziesięciu kompozycji utrzymanych w rockowym, energicznym brzmieniu, z którego doskonale znana jest grupa EndoPower.

Minęło pięć lat, odkąd trzech profesorów urologii, przy wsparciu dwóch profesjonalnych muzyków, stworzyło zespół-niespodziankę z okazji Kongresu Naukowego Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Po występach na kolejnych edycjach Festiwalu KultURO, Wiankach w Krakowie oraz wydaniu krążka "Skąd ta siła", panowie kolejny raz weszli do studia nagraniowego RMF na Kopcu Kościuszki w Krakowie.

Obok autorskich tekstów, na drugim już albumie zespołu pojawiły się zwrotki stworzone przez najlepszych polskich tekściarzy: legenda polskiej muzyki, Jacek Cygan, napisał tytułowe "Credo", zaś teksty do aż czterech utworów wyszły spod pióra Rafała Bryndala.

Zarówno premiera albumu, jak i premierowe wykonanie utworów "na żywo", przypadnie na dzień 29 września - podczas Koncertu Finałowego Festiwalu KultURO w krakowskim klubie Zet Pe Te. Dla kolekcjonerów-melomanów zespół przygotował niespodziankę: winyle i CD w gustownym digipacku.Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

+48 883 304 433

Napisz do Nas

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.