Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

Gala Festiwalu KultURO 2017: Kolejni artyści potwierdzeni!

Janusz Grzywacz to żywa legenda polskiej kultury. Urodzony w Zakopanem artysta przede wszystkim znany jest jako założyciel zespołu jazz-rockowego Laboratorium, był też kompozytorem muzyki ilustracyjnej - ścieżek dźwiękowych do niezliczonej ilości spektakli teatralnych, seriali telewizyjnych, filmów fabularnych, animowanych czy dokumentalnych. Jego Laboratorium do dziś jest inspiracją dla kolejnych polskich jazzbandów, zauroczonych specyficznym gatunkiem Fusion, łączącym jazz i rock. W swojej bogatej karierze współpracował m.in. z Markiem Grechutą, Lechem Janerką czy Maanam. To dla nas zaszczyt gościć go ponownie na Festiwalu KultUro!

Frei Warschau to kolejna grupa, która już po raz drugi przyjedzie do Krakowa na zaproszenie Festiwalu KultURO. Warszawski zespół specjalizuje się w graniu alternatywnego rocka - gitarowa fala osadzona na mocno tradycyjnym brzmieniu to ich znak charakterystyczny. Na wyjątkowy, muzyczny świat Frei Warschau składają się fascynacje m.in. The Rolling Stones i Genesis. Wprost nie możemy się doczekać, by znów usłyszeć ich na naszym festiwalu!

Wcześniej ogłoszeni artyści 3. edycji gali KultURO to Kurtyna Siemiradzkiego i Endopower, gospodarze wieczoru. Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce - zachęcamy do odwiedzania naszej strony oraz profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/festiwalkulturo

Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

+48 883 304 433

Napisz do Nas

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.