Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

KultURO oddaje głos pacjentom!

Festiwal KultURO to nie tylko koncerty i dobra zabawa, ale też Dni Otwarte Katedry i Kliniki Urologii CM UJ. W tym roku rozszerzamy ich ofertę i oprócz bezpłatnych badań, zapraszamy pacjentów wraz z całymi rodzinami na warsztaty i spotkania w formule "pytania i odpowiedzi", które poprowadzą najlepsi urolodzy.

W trakcie czwartej już edycji Festiwalu KultURO szczególnie zależy nam na pogłębieniu dialogu między lekarzami a pacjentami. W środę 26 września w godz. 17.00-19.00 zapraszamy na warsztaty dla pacjentów, zaś w sobotę 29 września w godz. 12.00-15.00 organizujemy spotkanie, na którym zespół doświadczonych doktorów odpowie na wszystkie pytania dotyczące chorób o podłożu urologicznym - zarówno tych o potencjale onkologicznym (rak prostaty, nerki, pęcherza, jądra), jak i o popularnych dolegliwościach (np. nietrzymaniu moczu). Gwarantujemy, że w trakcie otwartej rozmowy z naszymi specjalistami żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!

Spotkania z pacjentami poprowadzą dr Anna Czech, dr Tomasz Wiatr, dr Tadeusz Hessel, dr Mikołaj Przydacz i psycholog Katarzyna Dembe; odbędą się one w sali wykładowej Katedry i Kliniki Urologii CM UJ przy ul. Grzegórzeckiej 18 w Krakowie. Zapraszamy pacjentów wraz z rodzinami do udziału w obu tych wydarzeniach!

Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

+48 883 304 433

Napisz do Nas

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.