Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

O festiwalu

Festiwal KultUro to niezwykłe wydarzenie kulturalne, którego głównym celem jest propagowanie profilaktyki badań układu moczowego.

POPRZEDNIA EDYCJA

W programie pierwszej edycji festiwalu znalazły się: koncert zespołu EndoPower z towarzyszeniem Janusza Grzywacza, wystawa rysunków autorstwa Tomasza Wiatra pod tytułem „Sztuka i urologia” oraz aukcja charytatywna. Środki zebrane podczas aukcji zasiliły budżety stowarzyszeń propacjenckich Gladiator i UroConti.

POMYSŁODAWCA

Prof. Piotr Chłosta Kierownik Katedry i Kliniki Urologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prezes Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) od 2015 r. Jest autorem lub współautorem ponad 250 prac naukowych opublikowanych w recenzowanych medycznych czasopismach naukowych w kraju i za granicą oraz kilkunastu rozdziałów w książkach. Prof. Piotr Chłosta jest współredaktorem i współautorem pierwszego w Polsce Atlasu Laparoskopii Urologicznej. Wprowadził do rodzimej urologii szereg nowatorskich metod operacyjnych i oryginalnych modyfikacji kilku powszechnie stosowanych sposobów leczenia zabiegowego.

Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

+48 883 304 433

Napisz do Nas

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.