Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

Tomasz Wiatr

Tomasz Wiatr urodził się w 1983 roku od najmłodszych lat przejawiał zainteresowanie sztuką. Uczył się tańca i gry na fortepianie.

W roku 2008 ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie . Aktualnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie urologii. W 2010 roku rozpoczął swoją przygodę z rysunkiem, koncentrując się głównie nad portretem. Stworzył cykl portretów ludzi świata kultury i mediów. Tomasz Wiatr zawsze podkreśla, że przede wszystkim jest lekarzem, a rysunek stanowi dopełnienie zawodu.

Kontakt ze sztuką uczy go wrażliwości, co przekłada się na jego pracę zawodową i pomaga we właściwym kontakcie z pacjentem. Posiada w swoim dorobku 15 wystaw krajowych i zagranicznych. Jest członkiem Stowarzyszenia Absolwentów Wydziałów Medycznych w Krakowie, Towarzystwa Miłośników Historii Medycyny, Sekcji Adeptów Urologii, Sekcji Endourologii i ESWL Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Delegatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie kadencji 2013-2017.

Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.