Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

Zapraszamy na Tydzień Otwarty Katedry i Kliniki Urologii CM UJ

Klinika Urologii CM UJ po raz kolejny otwiera swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych profilaktyką chorób urologicznych. Od poniedziałku 24, do piątku 28 września br. organizatorzy zapraszają na otwarte warsztaty i spotkania dla pacjentów, a także bezpłatne porady specjalistów.

W rozległym programie festiwalu KultURO najważniejsze miejsce zajmuje profilaktyka. Bezpłatne konsultacje medyczne oraz spotkania z wybitnymi specjalistami w dziedzinie urologii podczas ostatnich edycji cieszyły się wielką popularnością wśród pacjentów. W zeszłym roku udało się przebadać 300 osób. Wynik był piorunujący:
- Aż u 40 pacjentów wykryliśmy zmiany nowotworowe. Ten wynik obrazuje, jak wielka jest potrzeba badań profilaktycznych - mówi prof. Piotr Chłosta, prezes Polskiego Towarzystwa Urologicznego, pomysłodawca Festiwalu KultURO.

Rejestracja na wydarzenia w ramach Dni Otwartych Oddziału Klinicznego Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitalu Uniwersyteckiego w Krakowie odbywa się pod numerem 12 424 79 67, w dni powszednie, w godz. 8:00-13:00. Klinika Urologii znajduje się przy ul. Grzegórzeckiej 18, bezpłatne konsultacje będą się odbywać w godz. 15:00-17:00.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Tygodniu Otwartym Katedry i Kliniki Urologii CM UJ w Krakowie!

Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

+48 883 304 433

Napisz do Nas

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.