Prof. Piotr Chłosta

Łączymy sztukę z profilaktyką chorób urologicznych

Znamy pierwsze szczegóły Festiwalu KultURO!

Z niekłamaną radością i satysfakcją ogłaszamy, że już trzeci rok z rzędu będziemy przełamywali urologiczne tabu w Krakowie! W dniach 22-29 września Festiwal Kulturo połączy profilaktykę zdrowotną ze sztuką!

Tym razem przygotowujemy specjalne niespodzianki i akcję profilaktyczną, jakiej Kraków jeszcze nie widział! Możemy też zdradzić pierwsze detale związane z programem imprezy, którą w piątek, 22 września, zainauguruje konferencja naukowa. Wieczorem zaprosimy Państwa na wyjątkową galę kulturalną, w trakcie której zagrają Kurtyna Siemiradzkiego i Endopower! Już wkrótce ujawnimy personalia gości specjalnych, którzy 22 września także pojawią się na scenie!

Z kolei po sukcesie zeszłorocznego dnia otwartego w szpitalnej klinice urologii, postanowiliśmy wydłużyć tę akcję do aż pięciu dni. Zaprosimy więc wszystkich chętnych na bezpłatne badania profilaktyczne w dniach 24-29 września do Katedry i Kliniki Urologii CM UJ w Krakowie. Wzorem poprzednich lat, festiwal będzie częścią międzynarodowej akcji Urology Week.

Więcej szczegółów zdradzimy wkrótce - zachęcamy do odwiedzania naszej strony oraz profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/festiwalkulturo

Skontaktuj się z Nami

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń, napisz i śledź nasze profile!

+48 883 304 433

Napisz do Nas

Realizacja: bonjour

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.
Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.